Strona główna     |     Mapa strony     
 
Usuwanie blizn
Medycyna estetyczna
Powiększanie ust
Chirurgia plastyczna
Operacje plastyczne
Plastyka brzucha
Liposukcja
Chirurgia estetyczna
Korekcja nosa
Odsysanie tłuszczu
 
 

 
 
 
   

Powiększanie ust

  Usta to jeden z elementów znaczących na naszej twarzy. Kobiety malują usta na różne kolory, aby zwrócić na siebie uwagę, należą one do skutecznych damskich wabików. Usta mogą być różne - wąskie i szerokie blade i naturalnie czerwone - prawdopodobnie oddają one charakter człowieka.

Kobiety o wąskich ustach bardzo cierpią, ponieważ ich twarz ma zacięty i nieprzyjazny wyraz - medycyna estetyczna wyszła im naprzeciw i proponuje zabieg powiększania ust. Najczęściej powiększanie ust uzyskuje się poprzez wstrzyknięcie w wargi kwasu hialuronowego, który zatrzymuje wodę i zwiększa objętość. Ten kwas to uzupełnienie czasowe - po pewnym czasie znika, a gdy powiększanie ust nam nie odpowiada możemy cząsteczki kwasu rozbić ultradźwiękami.

Jeśli kobiecie zależy na długotrwałym efekcie, to wówczas powiększanie ust może wykonać na przykład poprzez wstrzyknięcie Aquamidu - jednak ten preparat tkwi w wargach w zasadzie przez całe życie, więc trzeba wiedzieć, jak będziemy wyglądać z ustami po powiększeniu, a także, że lekarz ma tyle doświadczenia, a przede wszystkim umiejętności, iż nasze wargi będą równe i symetryczne.

Powiększanie ust uznawane jest za zabieg nieinwazyjny i bardzo bezpieczny. Przed zabiegiem otrzymujemy znieczulenie miejscowe - sam zabieg trwa 10-20 minut i nie wygląda przyjemnie. Powiększanie ust najlepiej wykonywać wiosną i jesienią, bowiem przez kilka dni nie należy ani chodzić po mrozie, ani ich przegrzewać.