Strona główna     |     Mapa strony     
 
Usuwanie blizn
Medycyna estetyczna
Powiększanie ust
Chirurgia plastyczna
Operacje plastyczne
Plastyka brzucha
Liposukcja
Chirurgia estetyczna
Korekcja nosa
Odsysanie tłuszczu
 
 

 
 
 
   

Medycyna estetyczna

  Bardzo często człowiek rodzi się z jakimś defektem - rozszczepieniem warg, jakimiś defektem skóry - tętniakiem, naroślą i innymi zmianami, wśród których są takie, który są tylko defektem estetycznym i te , które utrudniają lub nawet uniemożliwiają normalne życie. Często w życiu pojawiają się takie zmiany, które wymagają interwencji chirurga.

Od kilkudziesięciu lat błyskawicznie rozwija się nowa dość (choć mająca swoje praźródło w starożytności) nowa dziedzina w medycynie - medycyna estetyczna. Obecnie medycyna estetyczna to ogromny dział przede wszystkim związany z chirurgią, chociaż coraz częściej medycyna estetyczna otrzymuje nowe metody są one coraz mniej inwazyjne.

Medycyna estetyczna to dziś przede wszystkim wiele zabiegów , gdzie możemy mówić o dużym bezpieczeństwie pacjenta - mezoterapia, modny i skuteczny zabieg odmładzający występuje już w dwóch wersjach -igłowej czyli mało inwazyjna i bezigłowa, nieinwazyjna. Medycyna estetyczna to obecnie wiele szereg zabiegów, które nawet trudno bez podpowiedzi wymienić.

Kobiety najczęściej korzystają z takich zabiegów jak wstrzykiwanie botoksu i wypełniaczy, głębokiego peelingu, lipoliza - to wszystko oferuje medycyna estetyczna, a oprócz tego cały wachlarz zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę, a także zabiegów relaksujących, które dodane do innych zabiegów sprawiają, że panie w oczach pięknieją .Medycyna estetyczna to nie tylko oferta dla pań - panowie coraz chętniej z niej korzystają.